Талановита мукачівська співачка Jane (Іванна Решко) презентувала пісню «Моя Земля»
Міська рада, опубліковано 27 березня 2022 року о 12:46

Співачка Jane (Іванна Решко) презентувала нову пісню «Моя Земля», у якій вся краса і велич Країни, її невимовна сьогоднішня біль і безмежна віра у перемогу добра!

Як пише співачка на своїй сторінці у мережі Фейсбук

«В цей складний для нашої країни час, всі ми Українці об’єдналися заради однієї мети – Перемоги!🇺🇦Кожен робить все, що може. Наші Воїни світла зі зброєю в руках захищають, боронять нас, наші міста та знищують ворога! 🇺🇦Слава Героям!🇺🇦 В паузах між волонтерством та інформаційною війною, наша творча команда намагається творити Українську музику, бо наша мова, наша культура та наші пісні - це також зброя. Це ще і наша сутність та наш світогляд! Своєю музикою ми маємо наповнювати серця Українців та надихати на життя, на боротьбу, на перемогу! Бо ми на нашій землі, правда на нашому боці, а любов до нашої України в наших серцях!»

«Моя Земля» - найкраща, найрідніша, найвеличніша! Україна - понад усе!!!