Талановиті мукачівці серед переможців Міжнародного двотурового фестивалю - конкурсу «POVESTE DE CRA CRACIUN 2022»
Міська рада, опубліковано 16 січня 2023 року о 09:35

Із 28 грудня по 5 січня в м. Бухарест (Румунія) проходив Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс "POVESTE DE CRA CRACIUN 2022" ("CHRISTMAS STORY", "РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ"), який відбувся за сприяння департаменту культури міста Бухарест та фестивального порталу "FORMULA FEST FESTIVALS". У конкурсі прийняли активну участь і учні Мукачівської школи мистецтв ім. С. Мартона, здобувши почесні перемоги.

Вокально-хоровий відділ.

• Пилипенко Катерина - Диплом Лауреата 1 премії в номінації "вокальний жанр", керівниця - Інна Небесна, концертмейстер Мирослав Екман.

Фортепіанний відділ.

• Бойкул Вікторія - Диплом Лауреата 2 премії у номінації "інструментальний жанр", керівниця - Іветта Федор.

Листами подяки від організаторів та журі Міжнародного конкурсу талантів у співпраці з фестивальним порталом "FORMULA FEST" нагороджено Інну Небесну, Іветту Федор та Мирослава Екмана за підготовку учасників та сумлінне виконання професійних завдань до міжнародного конкурсу талантів.

Щиро вітаємо з почесними творчими нагородами!