Торік у 7-ми закладах культури Мукачівської ТГ проведено поточні ремонти
Міська рада, опубліковано 03 лютого 2021 року о 15:24

Проведено поточний ремонт приміщень та дах старого корпусу будівлі   дитячої школи мистецтв ім. Степана Мартона, з міського бюджету виділено понад 300 тис. гривень

• Також відремонтовано дах на будівлі клубу в селі Шенборн на суму 199,5 тис. гривень
  • Поточний ремонт приміщень клубу в селі Павшино. Загальна вартість виконаних робіт складає понад 180 тис. гривень
  • Майже 200 тис. гривень виділено для поточного ремонту  приміщень фоє клубу в селі Лавки
  • 197 тис. гривень на поточний ремонт хореографічної зали Будинку культури в селі Дерцен

Також проводився поточний ремонт приміщень та відкосів у Мукачівській хоровій школі хлопчиків та юнаків, для закладу були придбані нові вікна та двері. Окрім того, поточний ремонт та заміна вікон, а також встановлення обладнання для обліку водопостачання проведено у Центрі громадськості та національних культур, поточний ремонт приміщень та електропроводки проведено в приміщеннях бібліотеки та Будинку культури села Нижній Коропець, поточний ремонт приміщень та заміна дверей проведено у Центрі культури та відпочинку “Паланок”, а також повністю оновлено систему автоматичної пожежної сигналізації у Центрі культури та відпочинку “Паланок”, центральній бібліотеці та хоровій школі хлопчиків та юнаків. На необхідні роботи було спрямовано близько 700 тис. гривень.