Торік у Мукачеві відремонтували 66 вулиць та три тротуари
Міська рада, опубліковано 17 січня 2023 року о 14:28

У 2022 році поточний ремонт проїзної частини провели на 66 вулицях громади та тротуарах по вулицях О.Духновича, Варшавська та мосту по вулиці Садова. Проїзну частину відремонтували по вулицях Михайла Данканича, Івана Крилова, Івана Парканія, Ілони Зріні, Панаса Мирного, Михайла Драгоманова, Набережна, Водна, Миколи Роглєва, Свято-Михайлівська, Шандора Петефі, Підгорянська, Київська, Данила Галицького, Росвигівська, Університетська, Вокзальна, Садова, Юрія Бадзьо, Свалявська, Миру, Олександра Духновича, Митрополита Володимира, Михайла Щепкіна, Івана Франка, Мирослава Скорика, Перемоги, Ужгородська, Томаша Масарика, Володимира Данчевського, Михайла Токаря, Західна, Космонавтів, Свободи, Джузеппе Верді, Миколи Гоголя, Дмитра Яворницького, Григорія Сковороди, Івана Малешка, Михайла Лучкая, Набережна Незалежності, Генадія Воробйова, Василя Русина, Дезидерія Задора, Василя Цібере, Юрія Чорі, Михайла Коцюбинського, Одеська, Кооперативна, Миколи Лисенка, Молодіжна, Тиха, Володимира Немировича-Данченка, Варшавська, Тараса Шевченка, Соборна, Яноша Недецеї, Жовтнева, Івана Маргітича, провулку Дмитра Яворницького. І вулиць Ярослава Мудрого, Миру у селі Ключарки та Миру у селі Завидово.