Торік впроваджено нові програми для розвитку громади
Міська рада, опубліковано 16 лютого 2022 року о 15:43

Це програма розвитку туристичної галузі, на яку виділили понад 1 млн. грн.

Проводиться  робота зі створення панорам найяскравіших туристичних локацій громади на платформі Virtual Ukrain, брендингу Мукачівської громади, виготовлення серії туристичних каталогів, путівників, довідників, промоційних буклетів, брошур, фотоматеріалів та відеороликів, брендованої сувенірної продукції, інформаційних табличок  з  QR-кодуванням на історичних об’єктах тощо. Реалізовано проєкт «Хроніки замку Паланок».

Ще одна програма  спрямована на розвиток економічної, міжнародної та інвестиційної діяльності Мукачівської громади, торік на неї виділили 635 тис. грн.

Програма передбачає  розвиток  транскордонного співробітництва, створення сприятливого міжнародного інвестиційного клімату, залучення іноземних інвестицій. Ефективне впровадження «Стратегії розвитку Мукачівської громади – 2027», розширення географії міжнародної співпраці, участь громади у грантових проєктах та залучення іноземних інвестицій.