Творчий осередок «Креатив» облаштували у Будинку культури села Нижній Коропець
Міська рада, опубліковано 26 травня 2023 року о 08:31

Сьогодні у Будинку культури села Нижній Коропець урочисто відкрили творчо-відпочинковий простір «Креатив». Реалізація творчої зони для талановитих дітей сільської громади, серед яких багато обдарованих діток із числа внутрішньо переміщених осіб, стала можливою завдяки грантовій програмі «Комплексна програма гуманітарного реагування для біженців та ВПО, які постраждали від кризи в Україні», сприяння та підтримки ММГО "Істок", Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health, який фінансується  Благодійним фондом

Christian Aid, Юлія Тайпс, заступниці Мукачівського міського голови, а також координаторки ініціативної групи Оксана Маджара, головного спеціаліста відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

Для юних співаків придбали нове електричне піаніно, акустичну систему, мультимедійний проєктор, екран, мікрофон, ноутбук та комплект мʼяких меблів.

Зазначимо, що у Будинку культури с. Нижній Коропець активно займаються вокалом чимало творчо обдарованих дітей, які вже неодноразово брали участь у конкурсах та фестивалях. Окрім того, керівниця закладу культури Ірина Зіміна-Яценко велику увагу приділяє і іншим напрямкам творчого розвитку дітей та молоді - художньому читанню, сценічним рухам, дихальним вправам тощо.