У 2020-му році затверджено програму розвитку культури і мистецтв Мукачівської ТГ на 2021 -2023 роки
Міська рада, опубліковано 03 лютого 2021 року о 09:38

На 2021 рік для її реалізації в міському бюджеті передбачили 2 млн. гривень, загалом на 3 роки  - майже 9 млн. гривень.

Торік на обладнання, музичні інструменти та інше технічне оснащення витратили майже 800 тис. гривень.

Зокрема, на майже 130 тис. гривень  було закуплено комп’ютерну техніку для  сільських клубів та бібліотек, а саме 6 ноутбуків Dell Inspiron, 1 монітор TFT SAMSUNG, 1 комплект Genius KM-210, 1 системний блок Comel Intel, програмну продукцію Microsoft Windows 10 та БФП Canon i-SENSYS MF3010.

За 160 тис. гривень закуплено духові музичні інструменти: баритон горн, тенор, альт горн, тенор тромбон, корнет та флейту  для школи мистецтв імені С. Мартона. Також  придбано 4 цифрові піаніно Roland загальною вартістю 128 тис. гривень, та 3 скрипки ANTONI ACV33  вартістю  10 тис. гривень.

Новими народними сценічними костюмами забезпечено хореографічний  колектив:  блузки жіночі, спідниці, фартухи, жіночі корсетки, головні убори та хустинки, для цього виділено близько 60 тис. гривень.

Інвентар: драбини, жонглювальні кільця та булави, обручі закуплено для народного цирку “Дружба» загальною вартістю 70 тис. гривень.

Для Мукачівської дитячої художньої школи ім. М. Мункачі придбано багатофункціональний пристрій Canon загальною вартістю 7,3 тис. грн. та ноутбук НР 250 G7 вартістю 8,1 тис. грн.

Нові меблі додатково отримав  Центр громадськості та національних культур,  також  проведено  монтаж водопідйомної установки,  на це було спрямовано 22,5 тис. гривень.

100 тис. грн. спрямовано на облаштування  Мукачівського літературно-мистецького музею в міській бібліотеці, проєкт реалізовано в рамках програми «Бюджет громадських ініціатив», додатково для музейної кімнати закуплено нове обладнання: проєктор Optima загальною вартістю 14 тис. гривень  та ноутбук НР 250 G7 вартістю 8 тис. грн.

Окрім того, 227 примірників книг на загальну суму 30 тис. гривень закуплено для Централізованої бібліотечної системи Мукачівської територіальної громади. Придбано дитячу художню літературу, а також книги для навчання, дозвілля і розвитку маленьких читайликів; новинки сучасної художньої літератури для дорослих користувачів, програмну літературу для користувачів юнацького віку, а також галузеву літературу по психології, педагогіці, історії, довідкові видання тощо.