У 2020 році для 11 дітей-сиріт Мукачівської громади придбали житло, у 2021 році квартири отримали 4 сиріт
Міська рада, опубліковано 09 липня 2021 року о 08:18

З метою реалізації прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на забезпечення житлом управлінням соціального захисту населення Мукачівської міської ради проведено відповідну роботу з освоєння субвенцій наданих з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 та 2020 роках.

Так, за рахунок субвенції 2019 року для 7 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування було придбано житло на загальну суму понад 2,5 мільйони гривень, з яких для 4 осіб придбання житла дофінансували з бюджету Мукачівської громади на загальну суму 311 938,00 грн.

У 2020 році за рахунок коштів вказаної субвенції  призначено грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення для 11 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на загальну суму 3,8 мільйона гривень. Станом на липень 2021 року вже  придбано помешкання для  4 осіб на загальну суму 1,6 мільйона гривень, у тому числі з бюджету Мукачівської громади дофінансували придбання житла для 2 осіб на загальну суму понад 220 тисяч гривень. Робота управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради з використання цільових коштів  для придбання житла особами зазначеної категорії триває. Наразі, здійснюється оформлення права власності на помешкання для 3 осіб, а 4 особи визначаються з житлом, яке мають намір придбати.