У 2022 році у Мукачеві проведуть капітальних ремонт багатоквартирних будинків, інвентаризацію житлового фонду та об’єктів інфраструктури
Міська рада, опубліковано 17 серпня 2021 року о 11:07

На засіданні виконавчого комітету схвалили проєкт Програми розвитку житлово-комунального господарства громади на 2022-2024 роки. На реалізацію заходів Програми в наступному році виділять близько 63 мільйонів гривень. Гроші спрямують на придбання, будівництво, ремонт об’єктів та елементів благоустрою й інфраструктури, придбання спецтехніки для утримання даних об’єктів, виготовлення проєктно-кошторисної документації по інвентаризації житлового фонду та об’єктів інфраструктури. Також підтримку ОСББ, а саме проведення капітальних ремонтів, заміну мереж та впровадження заходів з енергоефективності у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування. Понад 1 млн. гривень виділять на придбання спецтехніки для утримання об’єктів благоустрою та інфраструктури, 18 тисяч гривень – на придбання інвентарю. 140 тисяч гривень спрямують на проведення інвентаризації житлового фонду та виготовлення інвентарних справ на житлові будинки. Відремонтують у наступному році і багатоквартирні будинки, 55 млн гривень виділять на виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту покрівель, фасадів, підсилення фундаменту та проведення капітального ремонту та заміни внутрішньо будинкових систем.