У 2023 році на поточний ремонт найпростіших укриттів виділять 5 млн гривень
Міська рада, опубліковано 26 грудня 2022 року о 14:43

На сесії міської ради затверджені зміни до Програми удосконалення цивільного захисту та оборонної роботи Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

На 2023 рік передбачено додаткове фінансування у сумі 5 млн. гривень для поточного ремонту захисних споруд цивільного захисту, зокрема для найпростіших укриттів багатоквартирних будинків.

На систему оповіщення Мукачівської міської територіальної громади, облаштування захисної  споруди будівлі міської ради, закупівлі засобів матеріального резерву та необхідних матеріалів для роботи призовної комісії  програмою передбачено 1 млн 426 тис. 800 грн.

Загальні обсяги фінансування Програми зі змінами  на 2023 рік становлять – 6 млн. 426 тис. 800 гривень.