У ЦНАПі надаються адміністративні послуги з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України у формі ID картки
ЦНАП, опубліковано 30 червня 2022 року о 11:28

Нагадуємо, що Центрі надання адміністративних послуг у міста Мукачева надаються адміністративні послуги з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України у формі ID картки.

Так, громадяни у ЦНАПі можуть отримати наступні паспортні послуги:

1. Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку (послуга безкоштовна); у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року або у формі картки.
  2. Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Прийом громадян у ЦНАПі проводиться дотримуючись черги через особистий запис на рецепції в приміщенні ЦНАП з фіксованим часом прийому. Звертаємо вашу увагу на те, що на один прийом є можливість запису лише однієї людини.

З більш детальною інформацією щодо переліку документів, розміру адміністративного збору та державного мита, терміну надання вищезазначених послуг, можна ознайомитись в інформаційних картках вищезазначених послуг

УВАГА!

Терміни надання паспортних послуг відстрочені на період воєнного стану! Врахуйте перед подачею документів!