У комунальну власність Мукачівської міської ТГ прийнято майно закладів сфери культури
Відділ культури, опубліковано 29 січня 2021 року о 12:34

Мукачівською міською радою,  під час чергового засідання, затверджено рішення “Про безоплатне прийняття майна бюджетних установ та закладів сфери культури, їх нематеріальних активів та відповідних документів зі спільної власності територіальних громад сіл Завидова, Залужжя, Ромочевиці, Макарьова, Барбова, Пістрялова, Ключарок та Форноша у комунальну власність Мукачівської міської територіальної громади та затвердження актів по прийому-передачі майна бюджетних установ та закладів сфери культури, їх нематеріальних активів та відповідних документів”.

Згідно з цим рішенням, затверджено акти прийому-передачі спільної комісії по прийому-передачі майна бюджетних установ та закладів сфери культури, їх нематеріальних активів та відповідних документів. Прийняте Мукачівською міською радою у комунальну власність Мукачівської міської територіальної громади майно, передано в оперативне управління відділу культури Мукачівської міської ради.