У Лікарні святого Мартина хороші новини: благодійний проект «10 нових медичних послуг за рік»
Міська рада, опубліковано 06 вересня 2021 року о 08:10

Проєкт, який задумали реалізувати з допомогою представників бізнесу має перші результати. З понеділка ми надсилаємо листи представникам великого та середнього бізнесу (наступного тижня листи отримають власники малого бізнесу) з метою активізації збору коштів та введення нових послуг у лікарні.

В четвер ми отримали перші надходження на рахунок Благодійного фонду імені Святого Мартина у розмірі 200 тис грн від Фехтела Володимира (ТОВ “Маркет Рітейл”), а також Сторчака Сергія  (ТОВ “Русинія”).

Нагадуємо перелік обладнання, яке ми плануємо придбати за благодійні внески в рамках медичного проєкту «10 нових медичних послуг за рік»: апарат ударно-хвильової терапії; С-дуга; УЗД; мікроскоп операційний освітлювач операційний безтіньовий; гольмієвий лазер для літотрипсії з робочими інструментами; лапароскопічна стійка; електрокоагулятор Лігашур; ультразвуковий скальпель; ремонт та оснащення 5 поверху терапевтичного корпусу під педіатричний поверх; комп’ютерний томограф ока (OCT); апарат НДА, реанімобіль клас С.

Дякуємо благодійникам і заохочуємо всіх небайдужих представників бізнесу долучитись до цінної для громади міста справи!