У молодіжному хабі AwareZone пройде зустріч громадських активістів
Міська рада, опубліковано 07 липня 2022 року о 08:53

У п’ятницю, 8 липня, у  молодіжному хабі AwareZone відбудеться зустріч громадських організацій «Aware Youth», мета якої  координація спільних дій.

Як зазначають організатори події, «Ніхто не має сумнівів, що громадські активісти зараз працюють 24/7 в різних напрямках та сферах. Ми хочемо допомогти вам стати ще потужнішими та стійкими!

Якщо ви або ваша організація базується на Закарпатті, ми будемо раді бачити вас на нашій зустрічі. Двері AwareZone завжди відкриті, як для місцевих організацій, так і для тих, хто був вимушено переміщений через військові дії.

Головна мета - це обмін контактами з колегами по громадської діяльності аби краще розуміти сфери роботи різних організацій та можливості співпраці. Ми плануємо сформувати стійкі партнерства та плідно працювати радом задля розбудови громадянського суспільства!»

На зустрічі також будуть присутні представники донорських фундацій, які фінансують громадські ініціативи, з якими буде цікаво поспілкуватись, поділитись важливими напрямками роботи та проблемами з якими частіше всього стикаються громадські діячі.

Також під час заходу буде оприлюднено результати відбору проєктів в рамках ініціативи «AWARE ГРАНТ» та найкращі проєкти зможуть отримати до 30 000 грн. на реалізацію власних ініціатив!

Учасникам заходу буде компенсовано кошти за проїзд.

Захід буде проводитись за підтримки Help Ukraine Foundation.

Заповнити реєстраційну форму