У Мукачеві нагородили учасників та переможців І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021”
Міська рада, опубліковано 28 січня 2021 року о 10:23

Урочистості пройшли у великій сесійній залі Мукачівської міської ради.

До вітального слова були запрошені Андрій Балога - Мукачівський міський голова та начальниця управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради – Катерина Кришінець - Андялошій.

• Відтак, грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2000 грн. нагородили лауреата, який посів ІІІ місце, у номінації  “Математика” – Катерину Шепарович  – вчителя математики Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Мукачівської міської ради.
  • Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2500 грн. нагородили лауреата, який посів ІІ місце, у номінації “Математика” –  Людмилу Гапачило – вчителя математики та інформатики Мукачівського ліцею № 11 Мукачівської міської ради;
  • Почесною Грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 3000 грн. нагородили переможця І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2021”  у  номінації  “ Математика” – Ганну Шімон – вчителя математики та інформатики Мукачівського ліцею № 11 Мукачівської міської ради.
  • Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2000 грн. нагородили лауреата, який посів ІІІ місце, у номінації у номінації “Українська мова та література” – Мар’яну Витрва - вчителя української мови та літератури Лавківської ЗОШ І-ІІ ступенів  Мукачівської міської ради.
  • Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2000 грн. нагородили лауреата, який посів ІІІ місце, у номінації у номінації “Українська мова та література”  Вікторіяю Копас – вчителя української мови та літератури  Дерценської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівської міської ради.
  • Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2500 грн. нагородили лауреата, який посів ІІ місце, у номінації у номінації “Українська мова та література” – Любов Халус  – вчителя української мови та літератури Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.С. Пушкіна Мукачівської міської ради.
  • Почесною Грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 3000 грн. нагородили переможця І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2021”  у  номінації  “Українська мова та література” – Діану Федів – вчителя української мови та літератури Мукачівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 Мукачівської міської ради.
  • Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2500 грн. нагородили лауреата, який посів ІІ місце, у номінації  у номінації “Трудове навчання” – Крістіана Фадяш – вчителя трудового навчання та інформатики Мукачівської  ЗОШ І-ІІ ступенів № 14 Мукачівської міської ради;
  • Почесною Грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 3000 грн. нагородили переможець І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2021”  у  номінації  “Трудове навчання” –Ірину Грималюк  – вчителя трудового навчання  Мукачівської гімназії № 9 Мукачівської міської ради.