У Мукачеві навчається близько 200 діток з особливими освітніми потребами, ще 38 дітей займаються в Інклюзивно-ресурсному Центрі
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 30 серпня 2021 року о 14:27

Для всіх дітей з особливими освітніми потребами, чиї батьки звернулися до Інклюзивно-ресурсний Центр було проведено комплексне обстеження, сформовано висновки, розроблені програми розвитку та надані рекомендації.

За результатами комплексної оцінки та заявами батьків близько 200 дітей з особливими освітніми потребами навчаються в інклюзивних класах (групах).

З метою надання якісних корекційно-розвиткових послуг укладено цивільно-правові угоди із профільними спеціалістами.

38 дітей, які не отримують корекційно-розвиткові послуги в навчальних закладах або здобувають освіту вдома займаються з фахівцями на базі Інклюзивно-ресурсного Центру (ІРЦ).

Зазначимо, що щомісяця фахівці ІРЦ проводять заняття та розширені консультації для практичних психологів навчальних закладів, асистентів педагогів та батьків дітей з ООП.

Варто зауважити, що протягом останнього року значно зросла кількість звернень до фахівців ІРЦ із територіальних одиниць Мукачівської та інших громад. Відтак, управлінням освіти, культури, молоді та спорту розроблено договір про надання діагностичних, консультативних та корекційних послуг дітям з ООП з інших територіальних громад.