У Мукачеві обстежать пасажиропотік на маршрутах громадського транспорту
Міська рада, опубліковано 04 лютого 2021 року о 14:45

Розпорядженням міського голови створено та затверджено склад робочої групи з проведення обстеження пасажиропотоку на маршрутах громадського транспорту Мукачівської міської територіальної громади. Пасажиропотік обстежать з метою подальшої організації та проведення конкурсів з обрання перевізників для забезпечення жителів Мукачівської міської ТГ послугами з пасажирських перевезень.

До складу робочої групи увійшли начальник управління міського господарства Мукачівської міської ради, спеціалісти юридичного відділу, відділів інфраструктури та благоустрою, бухгалтерського обліку та звітності. Також, директор ММКП «Мукачівпастранс» та контролер пасажирських перевезень ММКП «Ремонтно-будівельне управління».