У Мукачеві оприлюднили розмір плати та надання пільг по оплаті у початкових мистецьких школах
Міська рада, опубліковано 17 листопада 2020 року о 11:00

Рішенням виконкому оприлюднили Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті у початкових мистецьких школах Мукачівської міської ОТГ. Положення поширюється на Мукачівську дитячу школу мистецтв ім. С. Мартона, Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі та Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків. Положення оприлюднили з метою отримання зауважень та пропозицій. Плата за навчання у початкових мистецьких школах варіюється залежно від обраного напрямку. Щомісячна плата становить 320 гривень за навчання за напрямками фортепіано, гітара, вокал, хореографія та саксофон; 250 гривень за музичний театр та образотворче мистецтво; 210 гривень за напрямками баян та акордеон; 200 гривень за напрямками скрипка, ксилофон, кларнет, флейта та сопілка; 180 гривень за напрямками труба, мідні духові, ударні інструменти, тромбон, тенор, баритон, альт, валторна, бас; 130 гривень за напрямком віолончель. Плата за навчання у Мукачівській хоровій школі хлопчиків та юнаків становить 300 гривень за напрямком хоровий відділ і спеціальне фортепіано, 250 гривень за хоровий відділ і загальне фортепіано, 200 гривень за хоровий відділ. Безкоштовно навчаються діти-інваліди, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, батьки яких брали участь в АТО та мають статус учасника бойових дій. Також діти, один із батьків яких загинув чи пропав безвісти у районі проведення АТО/ООС, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у районі АТО/ООС, бойових дій чи збройних конфліктів. Окрім того, діти, які зареєстровані як внутрішньопереміщені особи, сім’ї яких внаслідок складних життєвих обставин мають змоги оплатити за навчання, а також учні, які отримують стипендію Мукачівської міської ради у галузі культури. На 50% звільняються діти, батьки яких постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. При навчанні двох і більше дітей з одної сім’ї батьківська плата становить за одного учня сплачується повна вартість навчання, інші учні – половину від розміру оплати.