У Мукачеві перевірили роботу приватного дошкільного навчального закладу
Міська рада, опубліковано 30 листопада 2021 року о 14:30

Сьогодні на засідання комісії ТЕБ та НС розглянули результати перевірки діяльності одного з приватних дошкільних навчальних закладів на території міста. В ході перевірки було виявлення ряд порушень діяльності закладу: освітня установа працює без відповідної ліцензії, в працівників закладу відсутні медичні книжки. Також в дитсадку не дотримуються необхідних протиепідемічних заходів, санітарно-епідеміологічних норм та заходів протипожежної безпеки. Наразі результати обстеження дитячого закладу направлять на розгляд відповідних служб: Головному управлінню поліції, ДСНС, Держпродспоживслужби у Закарпатській області, Департаменту освіти, молоді та спорту Закарпатської ОДА з метою ухвалення подальших рішень по діяльності навчального закладу.