У Мукачеві планують облаштувати площу Кирила та Мефодія
Міська рада, опубліковано 18 січня 2023 року о 12:04

На засіданні архітектурно-містобудівної ради було запропоновано розробити дизайн-проєкт однієї з центральних площ міста. Основним завданням є облагородження площі, що надасть новий вигляд центральній частині, при цьому зберегти історію та автентичність площі.

Також на засіданні розглянули проєкт детального плану території по вулиці Ужгородська 29, яким передбачається зміна цільового призначення земельної ділянки. Тут планують збудувати заклад охорони здоров‘я та соціальної допомоги. Розроблений проєкт прийняли за основу, надалі його опублікують для громадськості та проведуть громадські слухання для врахування інтересів жителів.

Схвалили також звернення підприємства «Петро Карбо Хем - Мукачево» про надання містобудівних умов і обмежень на будівництво термінала для прийому, накопичення, відвантаження зерна.