У Мукачеві планують внести зміни та затвердити нове Положення про Мукачівську міську премію імені Олександра Духновича
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 27 вересня 2021 року о 13:11

Відповідне рішення буде розглянуто на сесії Мукачівської міської ради. Основні зміни внесені до Положення про Мукачівську міську премію імені Олександра Духновича стосуються присудження Премії один раз на два роки, з метою збереження її значимості та роботи комісії з її присудження.

Зокрема визначено, що у випадку настання форс-мажорних обставин (карантин, тощо) засідання Комісії та урочисте нагородження переможців Премії переносяться на строк до припинення таких обставин.

Також внесені зміни у розділ Умови участі у конкурсі.

Визначено, що Претенденти на здобуття Премії повинні особисто публічно презентувати номінований твір (роботу) у день та час визначений Комісією. Час публічного виступу – до 15 хвилин. За наявності поважних причин (істотних обставин), які перешкоджають претенденту особисто публічно презентувати номінований твір (роботу), надається можливість проведення презентації у режимі онлайн, за умови попереднього письмового повідомлення про це Комісії у строк не пізніше одного робочого дня до визначеної Комісією дати презентації.