У Мукачеві планують затвердити Положення про щорічну премію Мукачівської міської ради «За ініціативу, творчість і педагогічний пошук»
Міська рада, опубліковано 29 вересня 2021 року о 15:14

Преміями нагороджують кращих педагогічних працівників Мукачівської міської територіальної громади щороку.

Проєкт рішення буде розглянуто вже цього тижня на сесії Мукачівської міської ради.

Зазначимо, що у Мукачеві щорічно присуджується 10 Премій у номінаціях:

• дошкільна освіта – 2;
  • загальна середня освіта – 7;
  • позашкільна освіта - 1.

Право на отримання Премії мають:

• педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, а саме: вчителі, учні яких посіли призові місця у IV і III етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів; вчителі, учні яких посіли призові місця в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України;
  • вчителі, керівники гуртків і тренери, вихованці яких посіли призові місця в обласних і Всеукраїнських етапах конкурсів і змагань, які проводяться за сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України.
  • А також всі педагогічні працівники, які розробляли підручники, навчально-методичні посібники, засоби навчання, рекомендації, авторські навчальні програми для спецкурсів, факультативів тощо; всі категорії педагогічних працівників за результативну організацію інноваційної педагогічної діяльності в закладах освіти; особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання дітей, формування національних і загальнолюдських цінностей; створення умов для здобуття якісної освіти дітьми та інші результати педагогічної діяльності, що впливають на розв’язання проблем навчання і виховання підростаючого покоління.