У Мукачеві планують змінити тип та назви восьми закладів освіти
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 16 червня 2021 року о 13:58

Мова іде про нещодавно приєднані заклади, серед яких:

Форношська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання, Залужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Завидівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Пістрялівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Макарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Ключарківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Барбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та «Навчально-виховний комплекс Горбківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад».

Відповідні проєкти рішення будуть розглянуті на сесії Мукачівської міської ради.

Зазначимо, що зміни типів та назв закладів освіти планується змінити згідно З законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також з метою створення умов для комплексної модернізації системи загальної середньої освіти в громаді, концентрації та ефективного використання наявних ресурсів у системі освіти та забезпечення умов для рівного доступу до якісної освіти, враховуючи територіальне розміщення закладів освіти та чисельність учнівського контингенту