1 червня у концертній залі Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Мартона відбудеться урочисте нагородження учасників відкритого міського конкурсу виконавської майстерності гри на народних інструментах "Візерунки Срібної Землі" та гала-концерт переможців конкурсу.
Початок о 12.00 год.
Цьогоріч у конкурсі взяли участь 76 учнів із 13 шкіл області:
- Мукачівська ДШМ ім.С. Мартона
- Свалявська ШМ
- Виноградівська ДШМ ім. Б.Бартока
- Великолучківська ДШМ
- Ракошинська ДШМ
- Воловецька ШМ
- Полянська ДШМ
- Білківська ДШМ
- Ясінянська ДМШ
- КПНЗ Новосільська МШ
- Вишківська ДШМ
- Керецьківська МШ
- КЗ Шабівська МШ
Серед конкурсантів:
- 17 учасників - баяністи;
- 21 учасник - акордеоністи;
- 11 учасників - домристи;
- 26 учасників - гітаристи;
- 1 учасник - цимбаліст;
Результати конкурсу:
Гітара
І Категорія
1 місце:
- Лапіна Едіта (Свалявська ШМ)
2 місце:
- Марцій Крістіан (Мукачівська ДШМ ім. С.Мартона)
- Підлісна Катерина (Свалявська ШМ)
- Лосик Даніїл (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
3 місце:
- Семенчук Ангеліна (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
- Кос Олександр (Свалявська ШМ)
Дипломанти конкурсу:
- Зейкан Мирослав (Свалявська ШМ)
- Русин Марк (Свалявська ШМ)
- Сидоран Олександр (Свалявська ШМ)
- Ганькулич Іван (Свалявська ШМ)
- Козубенко Макар (КЗ Шабівська музична школа)
ІІ Категорія
1 місце:
- Лоя Максим (Ракошинська ДШМ)
2 місце:
- Олашин Амелія (Виноградівська ДШМ ім.Бели Бартока)
- Юріна Нікіта (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
3 місце:
- Барна Георгій (Свалявська ШМ)
- Лецко Михайло (Свалявська ШМ)
Дипломанти конкурсу:
- Йовбак Кирил (Свалявська ШМ)
- Дуда Василь (Свалявська ШМ)
- Русин Данило (Свалявська ШМ)
ІІІ Категорія
1 місце:
- Лавкай Мирослав (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
- Губинець Олександр (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
2 місце:
- Севч Андрій (Свалявська ШМ)
- Лянг Анастасія (Свалявська ШМ)
3 місце:
- Попович Арсеній (Свалявська ШМ)
Дипломанти конкурсу:
- Софілканич Микола (Свалявська ШМ)
- Коновалов Володимир (Свалявська ШМ)
Баян
І Категорія
1 місце:
- Лінтур Максим (Великолучківська ДШМ)
2 місце:
- Качур Юліанна (Великолучківська ДШМ)
3 місце:
- Матушак Галина (Полянська ДШМ)
- Павлович Крістіна (Великолучківська ДШМ)
Дипломант конкурсу:
- Русов Евеліна (Великолучківська ДШМ)
ІІ Категорія
1 місце:
- Урста Марія (Білківська ДШМ)
2 місце:
- Чмара Вікторія (Білківська ДШМ)
- Тягур Анастасія (Великолучківська ДШМ)
3 місце:
- Ісевич Діана (Воловецька ШМ)
- Черепаня Анастасія (Великолучківська ДШМ)
ІІІ Категорія
ГРАН-ПРІ
- Янтолик Наталія (Білківська ДШМ)
1 місце:
- Хміль Владислава (Воловецька ШМ)
- Мацола Михайло (Новосільська МШ)
2 місце:
- Голиш Микола (Великолучківська ДШМ)
3 місце:
- Біряк Петро (Мукачівська ДШМ ім.С. Мартона)
- Буркало Марина (Вишківська ДШМ)
- Рега Габріела (Великолучківська ДШМ)
Акордеон
І Категорія
1 місце:
- Ропонич Марія (Свалявська ШМ)
3 місце:
- Гуржій Артем (Вишківська ДШМ)
Дипломант конкурсу:
- Цап Андрій (Свалявська ШМ)
ІІ Категорія
1 місце:
- Олюшинець Анастасія (Ракошинська ДШМ)
2 місце:
- Олюшинець Вікторія (Ракошинська ДШМ)
- Куленич Андрій (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
- Молнар Каміла (Ракошинська ДШМ)
3 місце:
- Мориляк Софія (Полянська ДШМ)
- Микита Євгенія (Великолучківська ДШМ)
Дипломанти конкурсу:
- Сакаль Данило (Свалявська ШМ)
- Микита Денис (Великолучківська ДШМ)
ІІІ Категорія
1 місце:
- Васильчук Олексій (Ясінянська ДМШ)
2 місце:
- Дербаль Богдан (Воловецька ШМ)
- Цюперяк Іванна (Ясінянська ДМШ)
3 місце:
- Грига Михайло (Воловецька ШМ)
- Гвоздь Святослав (Полянська ДШМ)
- Грубі Мирослава (Свалявська ШМ)
Дипломанти конкурсу:
- Лукеча Надія (Великолучківська ДШМ)
- Русов Тетяна (Ракошинська ДШМ)
ІV Категорія
3 місце:
- Глодан Яна (Мукачівська ДШМ ім С. Мартона)
- Гога Олександра (Свалявська ШМ)
Цимбали
3 місце:
- Іваниш Євгенія (Керецьківська МШ)
Домра
І Категорія 8-9 років
2 місце:
- Гелебрант Корнелія (Свалявська ШМ)
3 місце:
- Барна Федір (Свалявська ШМ)
- Ряшко Дарія (Свалявська ШМ)
- Белей Олександра (Свалявська ШМ)
Дипломанти конкурсу:
- Сегедій Анастасія (Свалявська ШМ)
- Андрела Іван (Свалявська ШМ)
ІІ Категорія 10-11 років
1 місце:
- Русин Вікторія (Свалявська ШМ)
2 місце:
- Попович Юлія (Свалявська ШМ)
3 місце:
- Корпильова Надія (Свалявська ШМ)
- Софілканич Тетяна (Свалявська ШМ)
ІІІ Категорія 13-14 років
2 місце:
- Корпильова Тетяна (Свалявська ШМ)
Вітаємо переможців та усіх учасників цього річного конкурсу!
Висловлюємо безмежну подяку викладачам за підготовку музикантів, нашим організаторам та членам журі!