Гаряча лінія міста
(050)372-3000, 5-42-10
Меню
У Мукачеві пройшла відкрита першість СОК ДЮСШ з легкої атлетики
Міська рада, опубліковано 28 червня 2022 року о 08:53

25 червня на базі СОК ДЮСШ стартувала відкрита першістьз легкої атлетики.  Позмагатись за першість приїхали спортсмени Берегова, Ужгорода, Чопа, Білої Церкви та зі Львова. 

На старт також вийшли і легкоатлети Харкова, Миколаєва та Кривого Рогу, які тимчасово мешкають у нашому місті. 

Змагання проводились  у трьох вікових групах. Серед мукачівців на п’єдестал пошани підіймались:

СПОРТИВНА ХОДЬБА 2000 м:

2005-2006 р.н. (дівчата)

  • 1 місце – Скуба Іоанна;
  • 2 місце- Аксьонкіна Інна

2007-2008 р.н (дівчата)

  • 1 місце – Попович Анастасія – вперше виконала норматив 1 розряду;
  • 2 місце - Хачатрян Каріна

2009 р.н. і молодші (дівчата)

  • 2 місце – Сичугова Ніколетта;
  • 3 місце – Дроздецька Діана

2009 р.н. і молодші (юнаки)

  • 2 місце – Кертийс Дмитро

БІГ 60 м:

2009 р.н. і молодші (юнаки)

  • III місце - Петрус Максим

2009 р.н. і молодші (дівчата)

  • 1 місце – Керецман Віра

300 м З БАР’ЄРАМИ 

2007-2008 р.н.(юнаки)

  • 1 місце – Сторяров Лука

100 м:

2005-2006 р.н.(юнаки)

  • 2 місце - Кушнір Іван

2007-2008 р.н.(юнаки)

  • 1 місце – Грабар Богдан
  • 2 місце - Сторяров Лука

2007-2008 р.н.(дівчата)

  • 1 місце – Волошин Ніколетта
  • 3 місце – Попович Юлія

200 м:

2007-2008 р.н.(юнаки):

  • 1 місце – Грабар Богдан
  • 3 місце – Маслей Василь

2007-2008 р.н.(дівчата)

  • 2 місце – Доркото Аліна

2005-2006 р.н.(юнаки)

  • 1 місце – Кушнір Іван

400 м:

2007-2008 р.н.(юнаки)

  • 3 місце – Мишак Мартін

2007-2008 р.н.(дівчата)

  • 2 місце - Туманська Софія

800 м:

2005-2006 р.н.(юнаки)

  • 1 місце – Капац Антон
  • 2 місце – Луганський Сергій
  • 3 місце – Коханський Олександр

2005-2006 р.н.(дівчата)

  • 1 місце – Волошин Емілія

2007-2008 р.н.(юнаки)

  • 2 місце – Матьковський Ростислав

2007-2008 р.н.(дівчата)

  • 3 місце – Дуда Софія

2009 р.н. і молодші (дівчата)

  • 2 місце – Тарасіч Ангеліна

Естафета 4х100

Юнаки

  • 2 місце – Мукачево, 1 команда
  • 3 місце – Мукачево, 3 команда

Дівчата

  • 1 місце – Мукачево, 1 команда

Стрибки у довжину

2005-2006 р.н.(юнаки)

  • 3 місце – Голов’ятинський Володимир

2005-2006 р.н.(дівчата)

  • 1 місце – Тягур Анастасія

2007-2008 р.н.(юнаки)

  • 2 місце – Костиря Сергій

2009 р.н. і молодші (юнаки)

  • 1 місце – Букланов Дмитро
  • 2 місце – Герей Богдан

Потрійний стрибок

2005-2006 р.н.(дівчата)

  • 1 місце – Тягур Анастасія

Всіх учасників привітали вихованки відділення гімнастики художньої (тренер-викладач Мороховець Я.М.) запальним танцем «Стефанія».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux