У Мукачеві проведуть благодійну КІНОтолоку у підтримку військових
Міська рада, опубліковано 06 травня 2022 року о 11:10

6 травня у Палаці культури і мистецтв пройде благодійний кіномарафон «КІНОтолока».

Мукачівці та гості міста матимуть гарну нагоду переглянути кінострічки разом з їх творцями, а також поспілкуватися з ними після перегляду:

• 6 травня, 18:00 «Фортеця Хаджибей» (2020), режисер Костянтин Коновалов.

Під час російсько-турецької війни, битви якої йдуть за Північне Причорномор’я, козаку Андрію необхідно доставити до Стамбула важливі дані. Для досягнення мети йому потрібно визволити із катівні коменданта фортеці Хаджибея. Полону вдалося уникнути його доньці Фатімі, разом із якою головний герой має вирішити, що робити.

Кіномарафон проходить з метою підтримки Збройних Сил України та працівників кіновиробництва (добровільні благодійні внески).

Співорганізаторами КІНОтолоки виступили Мукачівська міська рада, Українська аудіовізуальна фундація та інші організації.

Беріть з собою друзів і сусідів!