У Мукачеві проведуть невідкладні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки
Міська рада, опубліковано 04 квітня 2022 року о 13:01

Відповідно до розпорядження міського голови та з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Мукачівської громади всі керівники підприємств незалежно від форми власності мають проінформувати працівників всіх категорій про небезпеку стихійного спалювання сухої трави.

Окрім того, всі керівники мають організувати та провести у всіх підрозділах інструктаж щодо неухильного дотримання правил пожежної безпеки, заборонити спалювання сухої трави, сміття, розведення багать.

Керівники всіх навчальних закладів Мукачівської громади мають провести інструктаж серед учнів  щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки.

Натомість управління муніципальної інспекції Мукачівської міської територіальної громади має сприяти виявленню паліїв та в гасінні пожеж в екосистемах, терміново інформувати підрозділи Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області та Мукачівського РУ ГУ ДСНС в Закарпатській області про виявлення паліїв.

Окрім того, старости старостинських округів мають створити добровільні групи з числа працівників та мешканців для виявлення паліїв та допомоги в гасінні пожеж.

Зазначимо, що у воєнний час спалювання сухої трави прирівнюється до диверсійної роботи і несе загрозу для населення та обороноздатності нашої країни.