У Мукачеві провели засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні комісію ТЕБ та НС Мукачівської міської ради розпочали з аналізу виконання попереднього рішення комісії з питань ТЕБ та НС, а саме: про результати здійснення комісійного обстеження приватного дитячого закладу, який працює з порушенням чинного законодавства. Рішенням комісії визначено: направити акт обстеження для реагування відповідним органам державної влади.

Про стан дотримання на території Мукачівської міської територіальної громади вимог правил охорони життя людей на водних об’єктах, про підсумки купального сезону 2021 року проінформував заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Мукачівського РУ ГУ ДСНС України у Закарпатській області Михайло Русняк.

Рішенням комісії визначені заходи щодо забезпечення готовності всіх комунальних служб до роботи у зимовому періоді 2021-2022 років та до дій в умовах виникнення можливих надзвичайних ситуацій на території Мукачівської міської ТГ.