У Мукачеві розглядатимуть проєкт рішення про організацію безоплатного гарячого харчування дітей пільгових категорій у закладах освіти
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 14 грудня 2021 року о 13:57

Загальний обсяг фінансових ресурсів на реалізацію програми - 21 мільйон 765 тисяч 900 гривень. З них на 2022 рік передбачено майже 7 мільйонів.

Розгляд проєкту програми буде розглядатись в четвер, 16 грудня.

Дана Програма - це заходи, що здійснюються на місцевому рівні з метою реформування шкільного харчування, створення умов для забезпечення безпечним та корисним харчуванням дітей пільгових категорій 1-11 класів, а саме: учнів із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» , дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; учнів 1-11 класів з числа дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій; дітей осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей з інвалідністю; дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС;  вихованців закладів дошкільної освіти із числа дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій; дітей осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;  учнів 1-11 класів, вихованців закладів дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади із числа дітей, внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Вартість безоплатного харчування для учнів у закладах загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади складає 30 грн. Денна вартість харчування вихованців закладів дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади – 50 грн.