У Мукачеві схвалили Програму організації безоплатного гарячого харчування дітей пільгових категорій у закладах освіти громади Мукачева на 2023-2025 роки
Міська рада, опубліковано 21 грудня 2022 року о 11:18

Загальний обсяг коштів необхідний для реалізації Програми на 2023-2025 роки складає понад 60 мільйонів. З них на 2023 рік передбачено 20 мільйонів 26 тисяч 800 гривень.

Дана Програма здійснюється на місцевому рівні з метою створення умов для забезпечення харчуванням дітей пільгових категорій 1-11 класів, а саме: учнів із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, учнів 1-11 класів з числа дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, а також осіб, які відповідним документом можуть підтвердити проходження військової служби та участь у бойових діях не менше ніж 30 календарних днів (в тому числі за сукупністю днів); дітей осіб, визначених у статтях 10 та 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей з інвалідністю; дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

А також вихованців закладів дошкільної освіти із числа дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, а також осіб, які відповідним документом можуть підтвердити проходження військової служби та участь у бойових діях не менше ніж 30 календарних днів (в тому числі за сукупністю днів); дітей осіб, визначених у статтях 10 та 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та учнів 1-11 класів, вихованців закладів дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади із числа дітей, внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Вартість безоплатного харчування для учнів у закладах загальної середньої освіти Мукачівської міської територіальної громади складає 50 грн. Денна вартість харчування вихованців закладів дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади – 65 грн.