У Мукачеві створили комісію з питань реалізації Програми участі населення в розвитку громади «Своїми руками»
Міська рада, опубліковано 14 липня 2021 року о 09:53

Розпорядженням міського голови затвердили також і склад комісії. До комісії увійшли начальник та спеціалісти управління міського господарства, відділу архітектури та містобудування, відділу житлово-комунального господарства, директор та спеціалісти ММКП «Ремонтно-будівельне управління» та депутати міської ради.

Нагадаємо, з 5 липня у Мукачеві стартував прийом документів у рамках програми «Своїми руками». На проєкти місцевих жителів з бюджету громади виділятимуть від 10 до 100 тисяч гривень. Загалом на 2 великих, 5 середніх та 5 малих проєктів передбачили 500 тис. гривень в бюджеті Мукачева.

В бюджеті проєкту необхідно врахувати усі витрати, адже серед основних вимог – власноручна реалізація ідеї, тобто за гроші з міського бюджету забезпечать матеріал та профінансують розробку проєктної документації. Проєкт повинен бути спрямований лише на один інфраструктурний об’єкт, наприклад парк, сквер, оздоблення стін-муралу, скульптура тощо.

Для участі в конкурсі претенденти повинні надати такі документи:

• заява на участь у конкурсі за формою;
  • копія установчих документів;
  • заповнені бланки проєктів.