У Мукачеві створили комісію з питань виплати грошової компенсації на придбання житла ветеранам війни, родинам Героїв Небесної Сотні, а також внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України
Міська рада, опубліковано 06 квітня 2021 року о 11:29

Рішення виконавчого комітету затвердили положення та склад комісії. Учасникам бойових дій,  які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, сім’ям загиблих військових в АТО та ООС,  а також родинам Героїв Небесної Сотні та особам, які отримали поранення, каліцтва, контузії під час Революції Гідності надаватимуть грошову компенсацію для придбання житла.

Вищезазначені особи повинні перебувати на обліку за місцем проживання як такі, що потребують поліпшення житлових умов, а також знаходитися на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

Право отримання виплати та  граничний розмір компенсації визначає спеціально створена комісія. Комісія є тимчасовим колегіальним органом, утвореним на підставі рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Впродовж трьох робочих днів з моменту ухвалення рішення про призначення і виплату грошової компенсації комісія надсилає копію рішення заявнику із зазначенням виділеної суми, а також управлінню соціального захисту населення Мукачівської міської ради та фінансовому управлінню Мукачівської міської ради. Заявник може оскаржити рішення комісії в суді.