У Мукачеві створили Координаційну раду з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми
Міська рада, опубліковано 03 лютого 2021 року о 14:05

Розпорядженням міського голови затверджено склад і положення Координаційної ради. Головою ради призначено Іванчо Вікторію Іванівну – заступницю міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мукачівської міської ради. До складу увійшли фахівці управління праці та соціального захисту, управління освіти, молоді та спорту та служби у справах дітей. Також, медики, психологи, представники поліції та прокуратури, старости сіл Мукачівської міської територіальної громади.

Координаційна рада сприятиме реалізації державних, регіональних, місцевих програм та заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, визначатиме стан, причини та передумови поширення насильства на території Мукачівської міської ТГ.

Також, підвищуватиме рівень поінформованості населення про форми, прояви, причини та наслідки насильства та протидію торгівлі людьми, координуватиме заходи щодо належного розслідування фактів насильства, своєчасного та ефективного вжиття щодо кривдника спеціальних заходів у сфері протидії насильству та контролю за їх виконанням, притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності та зміна їх поведінки та інші.