У Мукачеві в рамках благодійної КІНОтолоки відбувся показ фільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь»
Міська рада, опубліковано 05 травня 2022 року о 08:59

Переглядом кінострічки «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» розпочався сьогодні у Палаці культури і мистецтв благодійний кіномарафон «КІНОтолока» в підтримку Збройних Сил України та працівників кіновиробництва. На глядачів чекав чудовий український фільм, що зображує велику любов до своєї землі, мови, культури, що так нещадно знищували тоді і намагаються знищити й тепер…

Співорганізаторами КІНОтолоки виступили Мукачівська міська рада, департамент культури, національностей та релігій Закарпатської ОВА, Українська аудіовізуальна фундація та інші організації.

На зустріч завітали творці кінофільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» - сценарист Костянтин Коновалов та продюсер Андрій Суярко, Олександр Піскунов один з головних героїв фільму «КРУТИ 1918», директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОВА Євген Тищук, заступниця голови Асоціації кінокомісій України Оксана Чорнобривцева та представник ГО «Закарпатська фільмкомісія» В’ячеслав Єгоров.

Зазначимо, що вже у п’ятницю на мукачівців та гостей міста в рамках «КІНОТОЛОКИ» чекає перегляд фільму «Фортеця Хаджибей».

Отож, 6 травня, Палац культури і мистецтв, 17.00 год.

«Фортеця Хаджибей» (2020), режисер Костянтин Коновалов.

Під час російсько-турецької війни, битви якої йдуть за Північне Причорномор’я, козаку Андрію необхідно доставити до Стамбула важливі дані. Для досягнення мети йому потрібно визволити із катівні коменданта фортеці Хаджибея. Полону вдалося уникнути його доньці Фатімі, разом із якою головний герой має вирішити, що робити.

Вхід вільний!