У Мукачеві відбулось родинне свято «Писанковий рай»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 27 квітня 2021 року о 09:32

В Мукачівському центрі дитячої та юнацької творчості традиційно креативними, талановитими керівниками гуртків організовано та проведено з гуртківцями родинне свято.

Свої творчі здібності продемонстрували вихованці під час проведення майстер-класів з виготовлення атрибутів Великодня: декоративні кошики, писанки, рушники, стилізовані декорації фольклорного характеру, що відтворюють пасхальні звичаї та традиції. Такі заходи сприяють зміцненню сімейних цінностей, збереженню родинних традицій!

Кожна творча робота вирізняється своєю індивідуальністю, естетичністю, кольористикою, розписом, орнаментом, відповідністю традиціям Закарпаття.

.....І ось різноманітні писанки - «Мальованки», «Зернівки», традиційні писанки розтопленим воском, прикрашені бісером, виготовлені у техніці квілінг, з глини, інших технік виконання.