У Мукачеві відбулось відкриття Міжнародного турніру з боксу
Міська рада, опубліковано 04 вересня 2021 року о 08:31

В турнірі зареєстровано 150 учасників.  У приміщенні спортивного клубу «Рукавичка» відбулось відкриття регіонального та міжнародного турніру з боксу, присвячений VI річниці заснування боксерського клубу «Ром-Спорт».

Турнір буде проходити 2 дні: з 3 по 4 вересня.

У турнірі змагатимуться спортсмени з Угорщини, практично всіх районів Закарпаття та різних регіонів України – Києва, Полтави, Білої Церкви, Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Самбора, Стрия, Хмельницького.

Клуб «Ром-Спорт», який діє в Мукачеві шість років поспіль – єдиний в Україні ромський боксерський клуб. Заснував його Йосип Фека, колишній чемпіон України з боксу, який став тренером.

Спортсмен почав займатися боксом в мукачівському клубі «Рукавичка», був перспективним, неодноразово перемагав у змаганнях, про його досягнення знали і в Україні, і за кордоном. Кар’єру в боксі Йосип покинув, підкорившись волі матері – вона не пускала його боксувати. Тоді відкрив спортзал у себе вдома.

Тепер Йосип Фека тренує близько 12-15 дітей. Заняття проводить після роботи, а грошей за тренування не бере. Серед його вихованців уже є призери України. А щорічні змагання з боксу, які організовує клуб «Ром-Спорт», постійно розширюють масштаби та географію.

Турнір, присвячений шостій річниці клубу, проводиться за підтримки Федерації боксу міста Мукачева, Мукачівської міської ради, Ради спортивних товариств Мукачева та організації з допомоги дітям-сиротам Orphan's Promise.