Гаряча лінія міста
(050)372-3000, 5-42-10
Меню
У Мукачеві відбулось вручення медалей (список)
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 13 липня 2022 року о 12:31

Cрібні медалі «За досягнення у навчанні» випускники 11-х класів отримали учні: 

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 

  • Діана Желізняк
  • Катерина Перегняк

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т.Г.Шевченка

  • Анастасія Семенко
  • Настасія Ладжун
  • Ростислав Болдижар

СШ  І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

  • Всеволод Мішенчук
  • Евеліна Сербін

Ліцей №10

  • Ангеліна Волошин
  • Емілія Токарь
  • Тімеа Ціпф

Ліцей №11 

  • Ольга Шевченко

ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 13

  • Аміна Гусинець
  • Інна Кенез
  • Тетяна Спірін
  • Мирослава Якима

СШ І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

  • Милан Лендел

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20  ім. О.Духновича

  • Марк Лешак
  • Анна Удут
  • Мукачівський ліцей
  • Крістіна Фельдеші

Новодавидківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

  • Юліанна Кабацій

Дерценська ЗОШ І-ІІІ ступенів

  • Андрій Альохін
  • Богдан Полудняк

Золоті медалі «За високі досягнення у навчанні» отримали:

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 

  • Емілія Ганькович
  • Вікторія Доктор
  • Каріна Миголинець
  • Мирослав Мішко
  • Ольга Немеш
  • Олександра Мущинко

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т.Г.Шевченка

  • Андрій Лендєл
  • Анна Жарад
  • Дорота Олефіренко

СШ  І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

  • Олександра Маркович
  • Вікторія Тайпс
  • Валерій Чайка

Ліцей №5

  • Катерина Бабидорич
  • Микола Греба

Ліцей №6

  • Христина Русин

Ліцей №8

  • Медіна Гузинець
  • Альона Сіткова
  • Олександра Сухина
  • Юлія Суслинець

Ліцей №11

  • Діана Бокша
  • Олександр Микулянич
  • Олександра Олексик
  • Анастасія Пашкуляк
  • Олександра Сербіна
  • Юліанна Туряниця
  • Павло Сливка
  • Василь Таліанін

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13

  • Аделіна Дюлай
  • Луіза Мартин

СШ І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

  • Поліна Діуліна
  • Андрій Козак
  • Вадим Чобал

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20  ім. О.Духновича

  • Олександр Гомба
  • Мукачівський ліцей
  • Олександр Митрьо
  • Юлія Лендяк
  • Євген Логойда
  • Катерина Лашкай
  • Владислав Хаван
  • Іван Цанько
  • Ярослав Шиденко
  • Залужанський ліцей
  • Корнелія Дінес
  • Антоніна Печора

Пишаємось нашими медалістами


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux