У Мукачеві відбулося звітне засідання Координаційної ради Центру громадськості та національних культур
Міська рада, опубліковано 23 грудня 2021 року о 15:55

За 2021 рік в Центрі громадськості та національних культур провели близько сотні різноманітних заходів: круглі столи та зібрання, зустрічі та концерти. Також відзначили чимало національних та державних свят: День вшанування пам’яті жертв Голодомору, День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, День Незалежності України та Державного Прапора України, День Конституції, День вшанування воїнів-інтернаціоналістів та чимало інших. Сьогодні про проведені заходи за 2021 рік у Центрі громадськості та національних культур розповіли голови та представники громадських організацій міста. Також сьогодні на засіданні обрали оновлений склад Координаційної ради Центру громадськості та національних культур. Координаційна рада включає соціальний, освітній, ветеранський, національно-культурний, молодіжний, спортивний та екологічний напрямки.