У Мукачеві відбувся традиційний конкурс «Новорічна композиція»: відомі результати
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 12 грудня 2022 року о 16:41

Метою заходу є пропаганда серед молоді та населення міста Мукачева бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображують новорічно-різдвяну флористику.

Конкурс проводився з 7 грудня на базі Мукачівського центру позашкільної освіти за такими номінаціями:

• Стилізована ялинка;
  • Новорічний букет;
  • Новорічна композиція;
  • Новорічний вінок;
  • Сюжетна композиція;
  • Флористична новорічна картина чи колаж;
  • Новорічний подарунок.

Раді повідомити загальноміські результати:

• 1 місце - Мукачівська гімназія №9;
  • 2 місце - Мукачівська ЗОШ №13, Дерценська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Форношська гімназія;
  • 3 місце - Мукачівська СШ№4, Мукачівський ліцей №8, Мукачівський ліцей №11 та Ключарківська гімназія.

Автори найкращих робіт за підсумками журі будуть відзначені грамотами Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

Роботи переможців конкурсу «Новорічна композиція» будуть відправлені на обласний етап конкурсу.