У Мукачеві відзначили учасників розписних писанок
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 28 квітня 2021 року о 16:36

Сьогодні на центральній площі Мукачева відбулося урочисте нагородження учасників мистецького проєкту «Наше місто - рідний дім».

Нагадаємо, що учні двох художніх шкіл Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі та приватної художньої школи «Ром-Арт» на цьому тижні розмальовували великі макети писанок.

Членами журі було визначено переможців яскравих арт-об`єктів.

Ними стали:

І місце

• Дар’я Федчук, учениця Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі  (викладач Вікторія Рейті);
  • Олівія Горват, учениця художньої школи «Ром-Арт» (викладач Тиберій Йонаш);

ІІ місце

• Ангеліна Петах, учениця Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі  (викладач Аліна Фехтел);
  • Йосеф Рац, учень художньої школи «Ром-Арт» (викладач Тиберій Йонаш);

ІІІ місце

• Яна Голодняк, учениця Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі (викладач Вікторія Гладинець);
  • Марія Йонаш, учениця художньої школи «Ром-Арт» (викладач Тиберій Йонаш).

Всіх учасників артподії відзначено дипломами та подарунками, які організували для них управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської  міської ради, Міжнародний фонд відродження, ГО «Ром-Арт».

Щиро вітаємо всіх, хто долучився до створення неймовірно гарного святкового декору, який на великодні свята прикрасить центр міста.