У Мукачеві вийшов друком каталог-фотоальбом Мукачівського живописного пленеру «Етюди осені»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 09 лютого 2022 року о 13:40

Днями Мукачеві вийшов друком каталог-фотоальбом Мукачівського живописного пленеру «Етюди осені», який проходив у нашому місті минулоріч вперше. Проєкт з призовим фондом у 10 тисяч гривень на кожного учасника був ініційований міським головою Андрієм Балогою та підтриманий Мукачівською міською радою.

Протягом шести днів, з 5 по 10 жовтня 2021 року, десять провідних художників Закарпаття писали міські краєвиди та визначні історичні місця, об’єкти культурної спадщини, мальовничі околиці міста та природу Карпат. Кожен митець створив по дві роботи, на які його надихнули міські пейзажі, образи та люди.

Заключним акордом стала презентація пленерних робіт у Палаці культури і мистецтв 9 листопада, у день святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Каталог-фотоальбом «Етюди осені» - лаконічний та яскравий постфактум пленеру. У ньому пережиті емоції і враження талановитих митців, які вони перенесли на полотна. Роботи надзвичайно різні і прекрасні водночас, наповнені позитивною енергетикою та світлом.

Видання каталогу профінансовано за рахунок Програми розвитку культури і мистецтв Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік. Його буде розповсюджено по бібліотеках громади, а також як подарунок митцям-учасникам пленеру.

Впевнені, що пленер «Етюди осені» стане ще однією гарною традицією міста, а елегантна і таємнича Мукачівська осінь ще багато років надихатиме наших митців.