У Мукачеві внесли зміни до Програми розвитку культури і мистецтв Мукачівської ОТГ на 2020-2022 роки
Міська рада, опубліковано 24 вересня 2020 року о 10:39

У 2020 році на реалізацію програми з бюджету Мукачівської міської ОТГ спрямували більше 3,5 мільйонів гривень. З них 900 тисяч гривень виділили на основні заходи річного плану культурно-масової роботи закладів культури і мистецтв, 100 тисяч гривень – на організацію та проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів, літературних зустрічей та конференцій, 600 тисяч гривень – на проведення фестивалів та конкурсів, 110 тисяч гривень – на забезпечення участі учнів, викладачів, творчих колективів закладів культури і мистецтв у творчих зустрічах, концертах, фестивалях, конкурсах різних рівнів. 75 тисяч гривень з бюджету Мукачівської ОТГ виділили на відзначення творчих особистостей, колективів, які зробили вагомий внесок у культурний розвиток Мукачівської міської ОТГ, 150 тисяч гривень – на організацію та проведення пленерів художників. Також, у 2020 році 125 тисяч гривень спрямували на стипендії Мукачівської міської ради учням мистецьких шкіл, які за результатами навчального року досягли найкращих результатів на різного рівня конкурсів та фестивалів, 25 тисяч гривень – на премії міської ради за ініціативу, творчість і педагогічний пошук у галузі культури та мистецтва викладачам мистецьких шкіл  та клубних закладів, 10 тисяч гривень – на Міську літературну премію імені Ю. Мейгеша, ще 240 тисяч гривень – на Міську премію імені О. Духновича. Окрім того, 975 тисяч гривень на проведення модернізації матеріально-технічної бази закладів культури і мистецтв, оснащення їх сучасним обладнанням та придбання музичних інструментів і сценічних костюмів, ще 75 тисяч гривень – на виготовлення технічної документації та проєктів землеустрою закладів культури, 150 тисяч гривень – на придбання обладнання, меблів, оргтехніки для створення Мукачівського міського літературного-мистецького музею. 100 тисяч гривень у 2020 році виділять на забезпечення комплектування періодичними виданнями та придбання книг, 25 тисяч гривень – на забезпечення участі керівників, працівників закладів культури і мистецтв Мукачівської міської ОТГ у нарадах, семінарах, конференціях, творчих зустрічах, курсах підвищення кваліфікації. У 2021 році на реалізацію Програми розвитку культури і мистецтв Мукачівської міської ОТГ виділять понад 4,4 мільйони гривень, у 2022 – більше 4,2 мільйони гривень.