У Мукачеві вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав
Міська рада, опубліковано 15 лютого 2021 року о 15:35

Вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, спільною молитвою та покладанням квітів і лампадок. Мітинг-реквієм та екуменічну панахиду провели з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ загиблих воїнів колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Містяни, учасники бойових дій, рідні та близькі воїнів-інтернаціоналістів, міська влада та представники релігійних конфесій зібралися біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам на площі Івана Федорова. Серед загиблих воїнів в Афганістані 14 жителів Мукачева та Мукачівського району. Співчуття матерям та вдовам загиблих висловив Андрій Балога - Мукачівський міський голова. Пам’ять воїнів вшанували хвилиною мовчання. Опісля, представники духовенства відслужили заупокійну панахиду. У пам’ять про тих, хто віддав своє життя присутні поклали лампадки та квіти.