Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
У Мукачеві встановили мінімальну суму місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб
Міська рада, опубліковано 25 березня 2021 року о 11:02

Рішення ухвалили на черговій сесії міської ради з метою недопущення втрат бюджету та забезпечення надходжень з податку на доходи фізичних осіб від здачі в оренду об’єктів нерухомого майна. Депутати встановили мінімальну суму місячного орендного платежу за нерухоме майно та затвердили розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна з врахуванням місцезнаходження та функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра залежатиме від розташування об’єкта нерухомості та виду діяльності, яка провадиться у приміщенні.

Для провадження виробничої діяльності розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра об’єкта, розміщеного у центральній зоні становитиме 86,10 грн./кв.м.; об’єкта, розміщеного у середній зоні – 57,40 грн./кв.м.; об’єкта, розміщеного на околицях міста – 28,70 грн./кв.м. Для провадження іншої комерційної діяльності: щодо приміщень, розташованих на 1 поверсі головного фасаду будівлі розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра об’єкта, розміщеного у центральній зоні становитиме 229,68 грн./кв.м.; об’єкта, розміщеного у середній зоні – 153,12 грн./кв.м.; об’єкта, розміщеного на околицях міста – 76,56 грн./кв.м. 

Для провадження іншої комерційної діяльності: щодо приміщень, розташованих на перших поверхах відмінних від головного фасаду сторонах будівлі, а також в підвальному, цокольному, на другому, третьому і вищих поверхах будівлі розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра об’єкта, розміщеного в центральній зоні становитиме 114,84 грн./кв.м.; об’єкта, розміщеного у середній зоні – 76,56 грн./кв.м.; об’єкта, розміщеного на околицях міста – 38,28 грн./кв.м. Некомерційна діяльність, у тому числі для проживання фізичних осіб розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра об’єкта, розміщеного у центральній зоні становитиме 57,42 грн./кв.м.; об’єкта, розміщеного у середній зоні – 38,28 грн./кв.м.; об’єкта, розміщеного на околицях міста – 19,14 грн./кв.м. Відділ архітектури та містобудування управління міського господарства надаватиме орендодавцям довідки про належність об’єкта оренди до відповідної зони, визначеної економіко-планувальним зонуванням території міста Мукачево.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux