У Мукачеві з концертом виступить легендарний ансамбль танцю ім. Павла Вірського
Міська рада, опубліковано 04 лютого 2023 року о 17:00

Раді повідомити, що 6 лютого у Палац культури і мистецтв відбудеться концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.

Знаний на весь світ танцювальний колектив вже понад 80 років підкорює своєю професійністю та віртуозністю серця своїх шанувальників!

Кожен номер ансамблю – справжній шедевр танцю! Кожен виступ – торжество краси та грації! Яскраві національні костюми, запальна українська енергетика, колорит, виразні рухи, а також віртуозність та оригінальна інтерпретація народних стилів – по праву звели ансамбль в ранг найкращих колективів світу!

Сьогодні Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського один із найактивніших на культурному фронті України, який у великому європейському турі, привертаючи увагу мільйонів людей, розповідає правду про нашу боротьбу... Багатовікова українська культура – це доказ самобутності нації та її незалежності!🇺🇦

У програмі: улюблені номери та ексклюзивні, складні хореографічні постановки.

Початок концерту о 18.00.

Квитки можна придбати у касі Палацу культури і мистецтв або на офіційному сайті karabas.com