У Мукачеві з концертом виступив відомий український гурт «Лісапетний батальйон»
Міська рада, опубліковано 12 жовтня 2022 року о 08:19

В суботу в Палаці культури і мистецтв відбувся концерт відомого українського гурту Лісапетний Батальйон.

Справжні зірки з народу театр пісні «Лісапетний батальйон» подарували мукачівській публіці нову програму «30 років Лісапетом наче танком», яка об'єднала найкращі хіти минулих часів, та нові пісні, які написані вже в такий складний час для України. Ці жінки разом зі своєю наставницею Наталією Фаліон підкорили мукачівців своїм нестандартним та душевним виконанням пісень.

«Лісапетний батальйон» - колектив який без сумніву можна назвати народним. Ці талановиті та сміливі жінки з села П'ятничани Хмельницької області завоювали справжню народну любов та визнання завдяки багаторічній праці та любові до пісенної творчості.

Вони активно розвивають українське суспільство та самобутню національну культуру, поширюють любов до української пісні, адже співають вони виключно рідною мовою. За цей їх люблять, поважають та тепло зустрічають у всіх куточках нашої країни!