У Мукачеві запрацювала фотовиставка «Закарпаття і війна. Фотохроніки»
Міська рада, опубліковано 19 серпня 2022 року о 22:37

Її сьогодні відкрито у Палаці культури і мистецтв. На ній представлено 50 світлин відомих закарпатських фоторепортерів та фотографів Сергія Гудака, Сергія Денисенка, Наталії Боднар, Яноша Немеша та Аттіли Федика, які з перших днів війни фіксують події в області.

Відкрили виставку в Палац культури і мистецтв представниця Ужгородський прес-клуб Аня Семенюк, заступниця міського голови Юлія Тайпс, керівник закладу Юрій Чорій.

Це виставка про те, як Закарпаття стало прихистком для сотень тисяч українців з інших регіонів, про область, яка зробила усе можливе, щоб люди, які втікали від війни, змогли тут відчути мирне життя і нагадати собі, що воно повернеться і в їхні рідні міста.

Як жило та живе Закарпаття, хто ці люди, які допомагають в тилу, події, які закарбовуються у пам'ять. Кордони, вокзали, волонтерство, допомога військовим, прихистки – все це на виставці, яка є фотопроєктом Ужгородського прес-клубу.