У Мукачеві затвердили детальний план території для будівництва міжнародного аеропорту
Міська рада, опубліковано 26 серпня 2021 року о 13:48

Сьогодні на сесії міської ради депутати затвердили детальний план території для будівництва аеропорту. Попередньо відбулася презентація детального плану, погодження на засіданні містобудівної ради та громадські слухання. Наступним етапом після затвердження детального плану території є розробка проєктно-кошторисної документації. Аеропорт займатиме 314 гектарів території, здебільшого це землі сільськогосподарського призначення що знаходяться на території міста, частина земель – у селі Нижній Коропець. При зльоті та посадці літаки не зачіпатимуть кордони сусідніх держав. На території аеропорту побудують злітно-посадкову смугу довжиною 2,8 км., згідно з детальним планом її зможуть розширити до 3,2 км., а також пасажирський термінал, вежу керування, стоянку для літаків, вантажні будівлі та багато інших об’єктів необхідних для обслуговування летовища.