У Мукачеві затвердили мережу та штатний розпис адміністративно-господарського, педагогічного, обслуговуючого персоналу навчальних закладів та структурних підрозділів УОМС
Міська рада, опубліковано 06 жовтня 2020 року о 10:39

Сьогодні, 6 жовтня, виконавчий комітет Мукачівської міської ради підтримав рішення про затвердження мережі та штатних розписів адміністративно-господарського, педагогічного, обслуговуючого персоналу навчальних закладів та структурних підрозділів управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради. Відтак, виконавчий комітет  Мукачівської міської ради затвердив мережу закладів загальної середньої освіти, класів, груп продовженого дня для учнів 1-4 класів Мукачівської міської ОТГ на 2020-2021  навчальний рік. Окрім того, підтримав затвердження мережі інклюзивних класів у закладах загальної середньої освіти, мережу дошкільних навчальних закладів Мукачівської міської ОТГ, кількість груп та режим їх роботи, мережу інклюзивних груп в дошкільних навчальних закладах Мукачівської міської ОТГ та мережу позашкільних навчальних закладів Мукачівської міської ОТГ.

Дозволив закладам загальної середньої освіти працювати за освітніми програмами „Інтелект України”, „На крилах успіху” та іншими освітніми програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

Затвердив штати адміністративно-господарського, педагогічного, обслуговуючого персоналу навчальних закладів та структурних підрозділів управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради на 2020-2021 навчальний рік.