У Мукачеві затвердили Положення про електронні петиції
Відділ інформаційних технологій та цифровізації, опубліковано 29 липня 2021 року о 10:52

З метою запровадження інноваційних механізмів участі громадян у розв'язанні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевої влади, активізації самоорганізації громадян сьогодні на черговій сесії Мукачівської міської ради було прийнято рішення «Про затвердження Положення про електронні петиції».

Електронна петиція – колективне електронне звернення (ініціатива), розміщене на офіційному вебпорталі Мукачівської міської ради для голосування громадян, яке за умови набрання необхідної кількості голосів, обов’язкове до розгляду органом місцевого самоврядування.

Петиція, адресована Мукачівській міській раді розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 250 підписів громадян, які перебувають у межах Мукачівської міської територіальної громади на законних підставах та місце проживання яких зареєстроване у встановленому законом порядку, протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення петиції.